جلسات روزهای پنج شنبه مورخ 98/02/05 با دستور جلسه سیگار
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 ساعت 06:20 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر فرید | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق"

دوازدهمین جلسه از دوره بیست و نهم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، نمایندگی حر با نگهبانی مسافر میثم  دبیری  مسافر مجید و استادی دیده بان محترم محمد صداقت با دستور جلسه سیگار روز پنجشنبه مورخ 1398/02/05 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما هستم و امیدوارم که بتوانیم جلسه خوبی داشته باشیم. در مورد دستور جلسه من خودم جزء افرادی بودم که خیلی دیر مصرف نکردن سیگار را پذیرفتم و تقریبا سه سال است که سفر سیگار کرده ام. من خیلی سیگار را دوست داشتم دقیقا مثل زمان ورودم به کنگره که هروئین را خیلی دوست داشتم و واقعا از مصرف آن لذت میبردم. ولی جالبی کنگره 60 به عنوان یک تفکر این دانشی است که به من آگاهی میدهد که با وجود تمام دلبستگی هایی که به مواد مخدر و سیگار وجود دارد بتوانم خود را موظف به کنار گذاشتن آن بکنم چرا که بسیار زیبا و فراوان به من آموزش میدهد و در مورد عوارض استفاده از این مواد و تاثیرات آن روی جسم، روان و جهانبینی کاملا به من آگاهی میدهد . و بعد از آن با نشان دادن روش درمان را شروع میکند و بلافاصله نمونه های مختلف درمان رادر تمامی مسیر به ما نشان میدهد. مانندمصرف کنندگان هرویین و نیکوتین که به درمان رسیده اند. مثلا در همین لژیون ویلیام وایت که پنج شنبه ها توسط علی آقا برگزار میشود هر کس طرز تفکر خودش در مورد مصرف سیگار یا مصرف مواد را مطرح میکند. من میتوانم زمانی که خودم راضی به درمان مصرف سیگار بودم  سفرم را انجام دهم وهیچ محدودیتی وجود ندارد. من خودم بعد از صحبت با افراد مختلفی که درمان سیگار را انجام داده بودند راضی به انجام سفر شدم. دو نفر ازافرادی که خیلی روی سفر سیگار من تاثیر داشتند یکی آقا سیروس مسئول نشریات آکادمی ونفر دوم آقای کورش آذرپور بودند من فکر نمیکردم که هیچوقت این دو نفر درمان شوند و همیشه سیگار خواهند کشید. وقتی من درمان این دو نفر را در لژیون ویلیام وایت دیدم تفکرم در مورد درمان تغییر کرد و همه باورهایم عوض شد و در لژیون آقای خدامی شروع به سفر کردم وتوانستم به درمان برسم. این تجربیات من در مورد سیگار بود.

سخنان استاد در مورد مسافر:

امروز تولد هفت سالگی آقا مهدی میباشد که راهنمای قبلی ایشان آقای محمد معصومی بودند که از کنگره رفتند و ایشان بنده را به عنوان راهنمای خود انتخاب کردند. مهدی را قبلا دورادور میشناختمو از وقتی که من را به عنوان راهنما انتخاب کرد ارتبات حسی میان ما برقرار شد. مهدی هشت سال پیش با مصرف تزیاک وارد کنگره شد . خیلی تلاش کردکه امروز بعد از گذشت هشت سال هنوز در کنگره هست و حدودا چهار سال هم از شروع به کار لژیونش میگذرد که نتایج آن امروز قابل مشاهده میباشد. شخصی که جشن هفت سال رهایی خود را برگذار میکند عضو پیوسته کنگره 60 میباشد که حتی کارت عضویت آنها نیز یا کارتهای معمولی متفاوت است. و این افراد حتما درادامه هم به روشهای مختلف با کنگره همراه هستند. امیدوارم که دوستان هم لژیونی مهدی بیشتر در مورد چگونگی سفر مهدی توضیح بدهند چون من زیاد در مورد سفر اول مهدی اطلاعی ندارم ولی چیزی که من احساس میکنم این است که مهدی خیلی انسان با محبت ومحجوبی است. بهترینها را برای خودش وخانواده محترمش آرزو میکنم و امیدوارم که سالها بتواند در مسیر خدمت ثابت قدم باشد.

اعلام سفر مسافر:

آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک. روش درمان DST. داروی درمان اپیوم به راهنمایی آقای صداقت. مدت سفر 10 ماه و 10 روز. رشته ورزشی والیبال. رهایی 7 سال و 5 روز.

مسافر تیکوتین. آنتی ایکس مصرفی قلیان. روش درمان DST. داروی درمان آدامس نیکولایف. با راهنمایی آقای علی. مدت سفر 10ماه و 10 روز. رهایی 2 سال و 9 ماه

آرزوی مسافر:

آرزو میکنم که کنگره 60 هرچه زودتر جهانی بشه تا تمام مردم دنیا بتوانند از این نعمت بزرگ بهره مند شوند. 

سخنان مسافر:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر اول از همه خدارا شکر میکنم که توانستم این جایگاه را تجربه کنم. از آقای صداقت تشکر میکنم که در سفر دوم توانستم از راهنماییهای ایشان استفاده کنم. از آقای معصومی راهنمای خودم تشکر میکنم که متاسفانه بخاطر برخی از مشکلات نتوانستند اینجا حظور داشته باشند. امیدوارم همیشه در زندگی موفق و سلامت باشند. از همه دوستان و مسافران کنگره تشکر میکنم. در مورد خودم خواستم براتون بگمکه ز سهیل عزیز تشکر میکنم که به من یاد آوری کرد و سر خط را به من داد. من در اول ورود به کنگره واقعا خواست درمان را داشتم و بخاطر دارم زمانی که میخواستم وارد لژیون شوم تمام نوشتارها و جزوات و کتاب 60درجه زیر صفر را یک دور خواننده بودم. مسیری که طی کردم با هدف و خواسته بود من فقط به دید رهایی سفر نکردم و بعد از آن را هم میدیدم. سفر من بسیار سخت بود چون هیچ کس بجز برادرم نمیدانست که من درگیر بیماری اعتیاد هستم. و واقعا در این مسیر پوست انداختم. کاملا به خاطر دارم که در سفر اول با چه سختیهای زیادی در سرمای شدید برف باران وگرما جلسات را در پارک طالقانی برگزار میکردیم و با عشق در جلسات حاضر میشدیم. من همیشه تمام تلاش خودم را کردم تا تمام کارهایی که به من محول شده را به بهترین نحو انجام دهم و هیچ وقت عذاب وجدان بخاطر کمکاری نداشته باشم. باتمام مشکلاتی که در زندگی وجود دارد همیشه سعی کردم تا از مسیر خارج نشوم و شما هیچ کس را نمیتوانید درکنگره پیدا کنید که در زندگی خودش دچار مشکلات نباشد. از آقای عباس امیرمافی تشکر میکنم باز هم از آقای صداقت تشکر میکنم چون من از طریق برنامه شروع خوب با کنگره آشنا شدم. من پای بساط مصرف مواد بودم که این برنامه پخش میشد و مهمانان برنامه آقای مهندس دژاکام وآقای صداقت بودند و من واقعا از تمام این افراد تشکر میکنم که با عث جذب من به سمت کنگره شدند. بعداز ورود به کنگره زمانی بود که من میگفتم که بیرون از اینجا بسیار عذاب میکشم و دارم تاوان کارهای بد خودم را پس میدهم و خیلی ناراحت بودم که آقای اسفندیاری خیلی زیبا به من گفت بچه کنگره ای همیجا در کنگره تاوان پس میدهد و با این حرف تمام این مسئله بار من حل شد. و تمام تلاش من ماندن و خدمت کردن در این مسیر است.

سخنان همسفر:

سلام دوستان صادق هستم همسفر مهدی. من واقعا خیلی خوشحال هستم و حس خوبی دارم از اینکه برادرم هفت سالگی خودش رو جشن میگیره و واقعا از انرژی اینجا لذت میبرم.من آرزو میکنم تمام کسانی که در این مسیر هستند زودتر به حال خوب برسند چون واقعا حتی درخانواده این افرادهم حال خوبی وجود ندارد ولی الان هفت سال است که حال خانه ما خوب است امیدوارم همه بتوانند این حس رو تجربه کنند. 


هیه گزارش: مسافر فرید 

تصویرگر: مسافر حمید

مرزبان کشیک: مسافر اکبر

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات روزهای پنج شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سعید نعیمی شنبه 14 اردیبهشت 1398 03:08 ب.ظ
سلام
خداقوت و تبریک خدمت آقا مهدی راهنمای عزیزم
.
خداقوت و تبریک خدمت دیده‌بان محترم آقای محمد صداقت
مسافر حمید شنبه 7 اردیبهشت 1398 09:31 ب.ظ
سلام
هزاران تبریک به راهنمای عزیزم آقا مهدی
و به همه اعضا شعبه حر
عبداله ملکی شنبه 7 اردیبهشت 1398 08:05 ق.ظ
خدا قوت و هزاران تبریک
سهیل کلاته جمعه 6 اردیبهشت 1398 07:34 ب.ظ
سلام...
.
.
.
خداقوت به بچه های سایت
.
.
.
هزاران تبریک به پدر صداقت و مهدی عزیز
مسافر هاشم جمعه 6 اردیبهشت 1398 05:58 ق.ظ
سلام
.
.
.
خداقوت خدمت هر سه بزرگوار، و هزاران تبریک خدمت راهنمای گرانقدر آقای محمد صداقت، تبریک ویژه خدمت راهنمای عزیزم آقا مهدی. انشاالله در تمام مراحل زندگی سربلند باشید
.
.
.
تا باد ............ چنین بادا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو